İçerik Pazarlaması ?

İçerik Pazarlaması (Content marketing) Aslında kullanıcılrın teknolojinin gelişimi imkan ve kullanıcıların bilinçlenmesi geleneksel pazarlama yöntemleri artık kullanıcaları cezbetmiyor ürününü satmaya çalışan şirketler kullanıcılar için  birer seyyar satıcı muamelesi görüyor ve markalaşma ve satış performansını düşürüyor. Peki İçerik Pazarlaması ile kullanıcıların ilgisini çekip markalaşma ve satış performansınızı nasıl yükseltirsiniz ?  Kullanıcılar Artık Kendilerine Marka ve Ürünü tanıtacak verdiği hizmet ile alakalı müşterilerin işine yarayacak bilgiler sunan kendilerine maksimum fayda sağlayan Rehber Markaları tercih etmekte yaptığımız İçerik pazarlaması ve stratejileri ile müşterilerine maksimum fayda sağlayan Satış performansınızın, marka bilinirliği ve itibarınızın sürekliliği sağlıyoruz.

Blog

Marka veya ürününüz ile ilgili bloğunuz için Gerekli Pazar analizi ve müşteri ihtiyaç raporlarına göre içerik başlıkları oluşturarak bu başlıklar üzerinden Kaliteli ve benzersiz içerikler üretiyoruz. Bu içeriklerin tanımını sosyal medya hesapları ve içerik siteleri ve reklamlar ile destekleyerek müşterilerinize ulaşmasını sağlıyoruz.

 Makale &  Tanıtım Yazısı

Marka veya ürününüz ile alakalı SEO çalışmalarınız  ve Native reklam çalışmalarınızda kullanılmak üzere belirlenen arama terimleri SEO’ya uygun yapıda benzersiz  makale ve tanıtım yazıları yazıyoruz.

E-kitapçık

Hemen hemen her konuda üretilebilecek e-kitapçıklar hedef kitlelerine başucu referansı sunuyorlar. Hazırlanması titiz ve detaylı bir araştırma gerektiren e-kitapçıklar tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanıyor.

İnfografik

Bir konuda belkide en hızlı bilgi almanın yolu infografikler. Görsel anlatımla desteklenen özet ve öne çıkan bilgi, konu ile ilgili olan tüketicilerin ilgisini çekiyor. İnfografikler ile marka veya ürünüz hakkında müşterilerinizin ilgilerini çekerek daha hızlı ve etkili bilgi almasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımız

  • Bizimle İletişime Geçin
  • Markaları doğru hedef kitlesiyle buluşturan, reklam ajansıyız.Bir marka oluşumunda gerekli olan iletişim araçlarını en iyi şeklinde kullanıp, hedef kitleye ulaşma konusunda profesyonel çözümler üretiriz. Tecrübemizi ve birikimimizi sizlerle paylaşıp, en doğru mecrayı en ekonomik bir şekilde seçip hizmet sunuyoruz.

    Siz de kurumsal kimlik kazanmak, sektörünüzde öncü firmalar arasında yer almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.