Dijital Pazarlama

Online reklamcılıkta tüm dijital medya araçları bir arada değerlendirilerek hedef kitleye uygun platformlar tercih edilir ve gerekli reklam aksiyonları alınır.

Kreatif

Reklam Banner, Afiş Adwords,Sosyal medya fuar organizasyon v.b. mecralarda kullanacağınız tüm tasarımlarımları PSD, Aİ, PDF, JPEG Formatlarında çalışma dosyası olarak teslim ediyoruz.

Medya Planlama

Sitenize uygun Blog, Makale,Haber, Görsel ve Video İçeriklerin hazırlanarak aylık planalamalar dahilinde sitenize eklenmektedir.

Web Tasarım & E-Ticaret

E-ticaret, Haber, Blog hangi sektörden olursanız olun tüm altyapı ve tasarım çalışmalalarını son teknoloji test tool’larımız ile müşterilerinize uygun altyapı arayüz tasarımlarınızı yapıyoruz.

SMS & E-Mail

Bünyenize bağlı dijital veya reel de faaliyet göstermekte olan tüm projeleriniz gelişmesini daha verimli bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Prodüksiyon

E-ticaret siteleriniz, Sosyal medya hesaplarınız veya katalog benzeri baskılı çalışmlarınız için ürün ve imaj çekimleri nizi profosyonel studiomuzda yapıyoruz.

Fotoğraf

E-ticaret siteleriniz, Sosyal medya hesaplarınız veya katalog benzeri baskılı çalışmlarınız için ürün ve imaj çekimleri nizi profosyonel studiomuzda yapıyoruz.

İş Geliştirme

Bünyenize bağlı digital veya reel de faaliyet göstermekde olan tüm projeleriniz gelişmesini daha verimli bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımız

  • Bizimle İletişime Geçin
  • Markaları doğru hedef kitlesiyle buluşturan, reklam ajansıyız.Bir marka oluşumunda gerekli olan iletişim araçlarını en iyi şeklinde kullanıp, hedef kitleye ulaşma konusunda profesyonel çözümler üretiriz. Tecrübemizi ve birikimimizi sizlerle paylaşıp, en doğru mecrayı en ekonomik bir şekilde seçip hizmet sunuyoruz.

    Siz de kurumsal kimlik kazanmak, sektörünüzde öncü firmalar arasında yer almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.