SEO  ?

SEO (Serch Enginer Optimizasyon) Tükçe karşılığı arama  motoru optimizasyonudur. Arma motorlarının kullanıcılara her en doğru bilgi ve hizmeti başta getirmek için sürekli  algoritmaları geliştirmektedir. Sıralamalarda en başta çıkmak ve kullanıcara organik yol ile ulaşmak için  arama motorlarının algoritmalarına uygun alt yapı ve içeriğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Marka veya ürün Sitenizin arama motorlarındaki varlığının sürekliliğini , aramalarda ön sıralara gelmesi ve bu sıralamanın yerini koruması ve artış göstermesi için yapılması gereken en önemli ve yatırım getirisi en yüksek  dijital pazarlama faaliyetidir.

Sitenizin Altyapı, İçerik, Rakip ve Arama terimleri Analiz ve raporların sonucunda belirlenecek hedef ve stratejiler dahilinde yapılacak çalışmalar.Belirlenen hedef ve plana sadık kalarak çalışmalar yapılmaktadır.

On page SEO

Sitenizin alt yapısı, sayfaları ve dosyları ile ilgili gerekeli analiz ve raprolamalar sonucunda eksik ve ya hatalı alanların tespit edilmesi ve dataylı raporun tarafnıza iletimini sağlıyoruz.

Nerelere bakıyoruz ;

       Url Yapısı, Kaliteli İçerik, Sayfa Başlıkları, H Etiketleri (H1, H2, H3, H4,H5, H6), Sayfada Kalma Süresi, Anahtar Kelimeler, Kategoriler, Meta Açıklamalar, Site Ağacı-Breadcrumb, Sosyal Paylaşım Butonları, Canonical Nofollow ve Dofollow Linkler, Http Durum Kodları, Schema Structured Data, Site Hızı, Mobil Uyumluluk, Semantik Kodlama, Site Haritaları, Görsel Optimizasyonu,  Robots.txt ve .htaccess

Off Page SEO

Sitenizin arama motorları gözündeki itibarını arttırarak arama sıralamalarında yükselmenizi sağlıyoruz.

Neler yapıyoruz ;
Sosyal İmleme
Blog backlinkler
Dizin Backlinkler
Makale Backlink
Profil Backlink

 Local SEO

Lokal SEO ile ziyaretçi çekmek için birinci sırada olmanızın çok bir önemi yok. Local SEO sonuçları sayesinde kullanıcıların yapmış olduğu arama sonuçlarında bölgesel olarak şirketler sıralamalarda çıkmakta ve İstanbul’da arama yapan bir kullanıcı ile ağrı da arama yapan kullanıcı için aynı sonuçlar çıkmamakta. Bu sayede yerel ve orta ölçekli bölgesel şirketlerin gerekli alt yapı ve SEO çalışmalarını yaparak kullanıcılara ulaşımlarını sağlıyoruz.

Anahtar Kelime Önerisi

Marka veya ürünüz ile alakalı rakip sıralamları ve paar analizleri doğrultusunda yatırım getirisi ve arama sayısı yüksek olan kelimeler tespit edilerek SEO çalışmlarınız için önerilerde bulunuyoruz.

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımız

  • Bizimle İletişime Geçin
  • Markaları doğru hedef kitlesiyle buluşturan, reklam ajansıyız.Bir marka oluşumunda gerekli olan iletişim araçlarını en iyi şeklinde kullanıp, hedef kitleye ulaşma konusunda profesyonel çözümler üretiriz. Tecrübemizi ve birikimimizi sizlerle paylaşıp, en doğru mecrayı en ekonomik bir şekilde seçip hizmet sunuyoruz.

    Siz de kurumsal kimlik kazanmak, sektörünüzde öncü firmalar arasında yer almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.