• 0544 278 50 02
  • info@pakajans.com.tr
  • 09:00 - 19:00

Sosyal medya ?

Sosyal medya reklamları ile hedef kitlenizi,  yeni ürün tanıtımınızı ve yeni müşterilerinize ulaşabileceğiniz. Müşterilerinizin markanızla sürekli iletişim ve etkileşimde olabileceği müşteri sadakatı, performans ve markanızın sürekililiğini sağlar.

Avantajları ;

1-En kısa ve hızlı sürede ürününüzü ve markanızı taıtmanızı sağlar.

2-İnsanlar reklamlarınızı görmekle kalmayıp sizinle ürünüz iletişimde bulunur.

3-Satış haciminizi ve marka bilinirliğinizi arttırır.

4-Üstün hedefleme teknolojisi ve amacınıza uygun reklam türleri ile markanızı ve ürününüzü hedef kitlesine amacına uygun şekilde ulaştırabilirsiniz.

Facebook

İnstagram

Twitter

İnfluence marketing

İnternet Sitesine Tıklamaları
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili web sitenize tıklama olasılığı yüksek olan kullanıcalara reklamlarınızın gösterimini sağlar.

İnternet Sitesi Dönüşümleri
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili web sitenizde satın alma, üyelik, anket vb. İşlem gerçekleştirme olasılığı yüksek olan kullanıcalara reklamlarınızın gösterimini sağlar.

Sayfa Gönderisiyle Etkileşim
Facebook gönderinizi tüm sayfanızı takip eden kullanıcalar ve arkadaşlarına gönderinizin gösterimi yapmanızı sağlar. Bu sayede Bu sayede sayfa etkileşimini ve yeni müşteri ve takipçilerinizi arttırabilrsiniz.

Sayfa Beğenmeleri
Facebook benzer sayfa ve ürünlerin sayfalarını takip eden ve gelişmiş hedefleme stratijeleri sayesinde sayfa beğenizlerizi en düşük maliyet ile en yüksek sayıda kişiye erişmenizi sağlayarak sayfa beğenileriniz en yüksek artış sağlanır.

Uygulama Yüklemeleri
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili  Mobil uygulanmanızı hedefleme teknolojileri ve strajileri ile  hedef kitlenize ulaşmasını ve indirilmesi sağlanır.

Uygulamayla Etkileşim
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili uygulamanızda etkileşime girme olasılığı yüksek kişilere hedefleme teknolojileri ve strajileri ile  hedef kitleniz e ulaştırarak uygulamanızda etkileşimlerinizi (satın alam vb.) arttırmanızı sağlarız..

Yerel Bilinirlik
Yerel bilinirlik reklamları ile işletmenizin yakından veya ziyaret etme olasılığı yüksek kullanıcalara yapılan hedeflemeye göre reklam gösterimleri yapılarak, Müşterilerin  işletmenizi ziyaret ve ya telefon ile etkileşim kurmaları sağlanır.

Video Görüntülemeleri
İşletmenizin video reklamlarını gelişmiş hedefleme  ve stratejiler ile belirledğimiz hedef kitlenize ulaştırarak markanızın performans ve marka itibarını yukseltiriz.

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımız

  • Bizimle İletişime Geçin
  • Markaları doğru hedef kitlesiyle buluşturan, reklam ajansıyız.Bir marka oluşumunda gerekli olan iletişim araçlarını en iyi şeklinde kullanıp, hedef kitleye ulaşma konusunda profesyonel çözümler üretiriz. Tecrübemizi ve birikimimizi sizlerle paylaşıp, en doğru mecrayı en ekonomik bir şekilde seçip hizmet sunuyoruz.

    Siz de kurumsal kimlik kazanmak, sektörünüzde öncü firmalar arasında yer almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.