• 0264 278 50 02
  • 0542 633 37 56
  • hakan@pakajans.com.tr
  • 09:00 - 19:00

Sosyal medya ?

Sosyal medya reklamları ile hedef kitlenizi, yeni ürün tanıtımınızı ve yeni müşterilerinize ulaşabileceğiniz. Müşterilerinizin markanızla sürekli iletişim ve etkileşimde olabileceği müşteri sadakatı, performans ve markanızın sürekililiğini sağlar.

Avantajları ;

1-Satış haciminizi ve marka bilinirliğinizi arttırır.
2-En kısa ve hızlı sürede ürününüzü ve markanızı taıtmanızı sağlar.
3-İnsanlar reklamlarınızı görmekle kalmayıp sizinle ürünüz iletişimde bulunur.
4-Üstün hedefleme teknolojisi ve amacınıza uygun reklam türleri ile markanızı ve ürününüzü hedef kitlesine amacına uygun şekilde ulaştırabilirsiniz.

 

İnternet Sitesine Tıklamaları
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili web sitenize tıklama olasılığı yüksek olan kullanıcalara reklamlarınızın gösterimini sağlar.

İnternet Sitesi Dönüşümleri
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili web sitenizde satın alma, üyelik, anket vb. İşlem gerçekleştirme olasılığı yüksek olan kullanıcalara reklamlarınızın gösterimini sağlar.

Sayfa Gönderisiyle Etkileşim
Facebook gönderinizi tüm sayfanızı takip eden kullanıcalar ve arkadaşlarına gönderinizin gösterimi yapmanızı sağlar. Bu sayede Bu sayede sayfa etkileşimini ve yeni müşteri ve takipçilerinizi arttırabilrsiniz.

Sayfa Beğenmeleri
Facebook benzer sayfa ve ürünlerin sayfalarını takip eden ve gelişmiş hedefleme stratijeleri sayesinde sayfa beğenizlerizi en düşük maliyet ile en yüksek sayıda kişiye erişmenizi sağlayarak sayfa beğenileriniz en yüksek artış sağlanır.

Uygulama Yüklemeleri
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili Mobil uygulanmanızı hedefleme teknolojileri ve strajileri ile hedef kitlenize ulaşmasını ve indirilmesi sağlanır.

Uygulamayla Etkileşim
Facebook marka ve ürünüz ile ilgili uygulamanızda etkileşime girme olasılığı yüksek kişilere hedefleme teknolojileri ve strajileri ile hedef kitleniz e ulaştırarak uygulamanızda etkileşimlerinizi (satın alam vb.) arttırmanızı sağlarız..

Yerel Bilinirlik
Yerel bilinirlik reklamları ile işletmenizin yakından veya ziyaret etme olasılığı yüksek kullanıcalara yapılan hedeflemeye göre reklam gösterimleri yapılarak, Müşterilerin işletmenizi ziyaret ve ya telefon ile etkileşim kurmaları sağlanır.

Video Görüntülemeleri
İşletmenizin video reklamlarını gelişmiş hedefleme ve stratejiler ile belirledğimiz hedef kitlenize ulaştırarak markanızın performans ve marka itibarını yukseltiriz.